Zo ziet Zandvoort eruit in F1 2020
Het Formule 1-seizoen heeft flinke klappen gekregen door de huidige coronacrisis, maar gelukkig kunnen we binnenkort wel digitaal racen in F1 2020. Vandaag is de eerste trailer uitgebracht met beelden van Circuit Zandvoort.
Zandvoort staat voor het eerst sinds jaren waren op de echte F1-kalender en om die reden zit het circuit ook in de aankomende game. Hoewel het onduidelijk is wanneer de daadwerkelijke race kan worden gereden, kunnen liefhebbers alvast een voorproefje krijgen van de digitale versie van de Nederlandse baan in de onderstaande trailer.
F1 2020 is vanaf 10 juli verkrijgbaar op PlayStation 4, Xbox One, pc en Google Stadia. Ga jij digitaal racen of wacht je liever tot de echte raceactie weer losbarst?
REACTIES (3)