Check hier de Apex Legends aankondigingsstream!
Check hier de aankondigingsstream van Respawns Apex Legends:
Het gerucht kon je al lezen in de Nachtwacht van zaterdag, maar nu is het bevestigd. Vandaag wordt er een nieuwe game in het Titanfall-universum aangekondigd; een free-to-play Battle Royale shooter genaamd Apex Legends. Er zal vandaag in een Twitch-stream antwoord gegeven worden op alle vragen die iedereen over het spel zal hebben. Dit werd door Respawns CEO Vince Zampella in een tweet bevestigd:
Looks like everything is unlocked now? Fun.
— Vince Zampella (@VinceZampella) 4 februari 2019
So, if you like Respawn, our games or even me, you should tune in tomorrow. Our stream starts at 8am pt and we’ll tell you everything about Apex Legends. Everything. https://t.co/P0Svi1h5VS
In Apex Legends is het mogelijk om het met een team van tot drie spelers op te nemen in een match van zestig spelers totaal, om elkaar allemaal naar de typhoid te knallen. Net als in andere Battle Royale games zullen er lootboxes en cosmetische upgrades in de game zitten.
Apex Legends speelt zich dus af in het Titanfall-universum. Hier lees je alles over Titanfall 2. Respawn Entertainment werkt op dit moment ook aan een nieuwe Star Wars-game. Wat we er al van weten check je hier.
REACTIES (13)