Pokémon Go Fest-bonussen nu ook wereldwijd beschikbaar
Afgelopen weekend vond in Chicago het Pokémon Go Fest-evenement plaats. Op 14 en 15 juli hebben meer dan 21.000 spelers hun innerlijke Ash Ketchum losgelaten tijdens dit festival in de Amerikaanse stad. Daarnaast deden 180.000 spelers uit omliggende gebieden mee aan het evenement en meer dan tien miljoen trainers waagden zich afgelopen week aan de Professor Willow’s Global Challenge. Drukke tijden voor pokémon-liefhebbers, aangezien de komende maanden nog veel meer evenementen gaan plaatsvinden.
Spelers kregen tijdens het festijn een dubbele hoeveelheid Candy wanneer ze een pokémon vangen, eieren laten uitkomen en deelnemen aan raids. Ongeboren wezentjes, waaronder de Alolan-pokémon, komen bovendien sneller uit hun eieren. Best handig voor trainers, aangezien al dat geloop om je pokémon uit te broeden best vermoeiend kan zijn af en toe.
Aankomend weekend is het trouwens ook Zapdos Day en krijgen spelers de mogelijkheid om de legendarische vogel te vangen. Door deel te nemen aan raids kan er gevochten worden tegen Zapdos waarbij spelers hem, indien ze hem verslaan, toe kunnen voegen aan hun collectie. Mocht je er als de eerste bij willen zijn, dan is het handig om te weten dat de elektrische vogel vanaf 9 uur s’ochtends op 21 juli beschikbaar wordt.
Wist je al dat Niantic met een Marvel-game bezig is? Lees hier meer. Pokémon Go is razend populair en heeft sinds 2016 het hoogste spelersaantal ooit bereikt.
REACTIES (1)