EA maakt systeemeisen Anthem bekend
EA heeft de systeemeisen voor Anthem bekendgemaakt. Hieronder lees je wat je allemaal in je PC moet hebben zitten om volgende maand op 22 februari met je javelin-suit rond te kunnen vliegen om de wereld van Anthem te verkennen.
Minimaal
OS: 64-bit Windows 10
Processor: Intel Core i5 3570 of AMD FX-6350
RAM: 8GB systeemgeheugen
Grafische kaarten: NVIDIA GTX 760, AMD Radeon 7970 / R9280X
GPU RAM: 2GB videogeheugen
Harde schijf: Minstens 50GB aan vrije ruimte
DirectX: DirectX 11
Aanbevolen
OS: 64-bit Windows 10
Processor: Intel Core i7-4790 3.6GHz of AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
RAM: 16GB systeemgeheugen
Grafische kaarten: NVIDIA GTX 1060/ RTX 2060, AMD RX 480
GPU RAM: 4GB videogeheugen
Harde schijf: Minstens 50GB aan vrije ruimte
Directx: DirectX 11
De PC-verise van Anthem ondersteunt de DLSS-technologie van Nvidia, die met behulp van kunstmatige intelligentie de graphics naar een hoger niveau kan tillen. Deze functionaliteit is uitgelicht in onderstaande trailer:
Wist je al dat Anthem geen season pass heeft? Alle verhalende DLC zit niet achter een betaalmuur, maar je kan wel degelijk voor bepaalde zaken geld neerleggen. Check hier wat de Wacht te zeggen had over de interactie met NPC’s en bekijk hier twintig minuten aan Anthem-gameplay.
REACTIES (15)