Brain Training keert duivels terug op 3DS en test dit keer je concentratievermogen
Dr. Kawashima van Brain Training is terug! Nintendo geeft een nieuwe versie van het spel genaamd Dr. Kawashima's Duivelse Brain Training uit op de 3DS en het spel is iets anders dan je gewend bent. Het spel is namelijk ontworpen om je concentratievermogen te testen terwijl je ondertussen verschillende breinoefeningen uitvoert.
Dr. Kawashima's Duivelse Brain Training test je hersenen op nieuwe manieren door je brein op twee taken tegelijkertijd te laten focussen. Het is de bedoeling dat het spelen van de game zowel je concentratievermogen als je werkgeheugen verbetert. Om dit te bereiken moet je wel enkele weken achter elkaar elke dag een paar minuten je brain trainen.
De game bevat 30 oefeningen en minigames, waaronder 18 volledig nieuwe. Om iedere speler een traingsprogramma op maat aan te bieden worden de belangrijkste oefeningen automatisch afgestemd op het niveau van de gebruiker. Alle vorderingen die je maakt worden in het spel overzichtelijk in beeld gebracht.
Mocht je merken dat je geheugen de laatste tijd een beetje achteruit gaat, dan is Dr. Kawashima's Duivelse Brain Training misschien wel jouw redding. De originele games zijn in totaal al meer dan vijftien miljoen keer over de toonbank gegaan. Het spel is in de Verenigde Staten al sinds 2013 uit en lanceert op 28 juli in Europa op 3DS.
REACTIES (2)