Gotham City Impostors PS3 problemen

Gotham City Impostors PS3 problemen

11-02-2012
afbeelding van Florian
Door: Florian
Headline

Afgelopen week is Gotham City Impostors uitgekomen voor de PS3, Xbox 360 en PC. De PS3-versie kent echter een heel vervelend probleem. Bij het kopen van de game via het PSN krijg je namelijk doodleuk geen toegang tot de game en blijft het een demo versie! Nope, betalen voor een demo is niet cool.

Gelukkig heeft lang niet iedereen last van dit probleem, maar een aantal gamers blijven dus met de demo zitten, ondanks dat er wel betaald is voor de volledige game. Warner Bros. is op de hoogte van deze bug en werkt aan hard aan een oplossing.

“We are working with Sony to figure out the problem of people not being able to unlock the full game on PS3. We appreciate your patience and are working hard to try to get this sorted out for you. We want you in the game killing one-another, not waiting to unlock it.”

Mocht ook jij last hebben van dit probleem, moet je hier op het officiele Gotham City Impostors forum even je PSN ID achterlaten, dan komt het binnenkort vast allemaal weer goed.

Reacties (10)

afbeelding van Low Profile
Exp:
Level:
17

Ik zou wel effe goor gaan als zoiets mij zou gebeuren....

I always tell the truth. Even when I lie....

afbeelding van EarlyGamer
Exp:
Level:
17

Dat is genaaid.

PSN / Steam / R* Social Club: EarlyGamer
Now playing: Sniper Elite V2 / Darksiders

THANXX GAMEMANIA VOOR HET WINNEN VAN 1 JAAR LANG GRATIS GAMES!!!

afbeelding van Tumbler
Exp:
Level:
6

Bij mij(xbox) werkt hij wel, maar daar zijn dan ook geen problemen gemeld. Maar hij is vooral voor zo weinig geld superleuk.

afbeelding van Phantax
Exp:
Level:
17

Erg vervelend, hopelijk is het snel opgelost!

Now playing: Darksiders, Heavy Rain, Batman: Arkham City, Rayman: Origins, Need for Speed: Hot Pursuit. || 4 Platinums || PSN: Phanthax || Steam: sh0tgunn3r || Xfire: w0r1d0fw4rcr4f7 || Ubi.com: ffginferno || TeamSpeak 3: Phantax

afbeelding van Woeterman
Exp:
Level:
11

Tjhaaa, en dan baal je he!

You'll find your way through the peacocks heart...

afbeelding van Hank
Exp:
Level:
17

Ik heb er zoveel over gelezen, maar nog steeds snap ik die game niet! IS het nou Batman, of niet? Parodie? Eerbetoon? Canon? Fantasie?

I want to die peacefully in my sleep like my grandfather. Not screaming in terror like his passengers.

Jim Harkins

afbeelding van GTA5
Exp:
Level:
11

Moet die demo nog ff downloaden.

Playin': Call of Duty: Modern Warfare 3
Kijkt uit naar: Max Payne 3, Far Cry 3, Black Ops II

afbeelding van PS-Kid
Exp:
Level:
17

Dat is dan mooi kut. Ik was wel van plan om Gotham City Imposters te gaan halen. Ik kijk dan wel even wat ie kost in de winkel.

Hank wrote:
Ik heb er zoveel over gelezen, maar nog steeds snap ik die game niet! IS het nou Batman, of niet? Parodie? Eerbetoon? Canon? Fantasie?

Het is geniaal! Een mix van Call of Duty met Team Fortress 2. Ook zijn de gadgets een hele leuke toevoeging. Die zorgen ervoor dat je wat sneller door de maps kan gaan, maar werken allemaal net wat anders.

afbeelding van GTA5
Exp:
Level:
11

@PS-Kid

Gotham City Imposters is download only toch?

Playin': Call of Duty: Modern Warfare 3
Kijkt uit naar: Max Payne 3, Far Cry 3, Black Ops II

afbeelding van PS-Kid
Exp:
Level:
17

GTA5 wrote:
@PS-Kid

Gotham City Imposters is download only toch?


Oh kan wel zijn. Niet op gelet. My bad. ;)