God of War-regisseur ziet tv-serie wel zitten
Via Twitter heeft God of War-regisseur Cory Barlog gereageerd op een Tweet van GamesIndustry, waarin ze vragen naar games die wel als Netflix-serie zouden werken. Barlog denkt dat de God of War-games wel zouden passen:
God.
— Cory Barlog (@corybarlog) January 27, 2020
Of.
War.
(At least, I think so)
https://t.co/OoF2G5uffV
Daar doken natuurlijk een hele hoop mensen op, maar het duurde niet lang voordat Barlog aangaf dat dit niet als een hint bedoeld was. Want nee, een God of War-serie is niet in ontwikkeling:
BTW This is not a hint or anything. I just believe that games would make great TV shows because you spend so much time with the characters in fantastic worlds.
— Cory Barlog (@corybarlog) January 27, 2020
Games, like TV, are like relationships with the characters, where movies are more like a date.
Both can be great.
Maar fantaseren over een God of War-serie mag natuurlijk altijd, en na het succes van The Witcher klinkt het alles behalve onrealistisch. Twitter-gebruiker RobCabrera heeft wel een idee wie Kratos zou kunnen spelen:
#GodOfWar with Jason Momoa as Kratos.
— Rob (@RobCabrera) January 27, 2020
“BOOOOOYYYYYY!!!” https://t.co/fpaIex8Vifpic.twitter.com/6J2H6J0qE7
Wie weet horen we hier over een aantal jaar meer over, maar eerst is het tijd voor een vervolg op God of War 2018. Hier kan je namelijk een aantal hints lezen over het verhaal van een van de beste games van het decennium, als je het onze redacteuren vraagt.
REACTIES (11)