Winkeliers niet blij met Xbox Game Pass
Shadow of the Colossus 2?
Hallo daar en welkom bij weer een gloednieuwe Nachtwacht! De Wacht begint graag met een lekker geruchtje en komt deze keer met 2 screens, die wel erg veel weg hebben van Shadow of the Colossus. Sterker nog, de screens zouden weleens de eerste teasers kunnen zijn van Shadow of the Colossus 2! Eerst even de nodige uitleg.
Na een jarenlange moeilijke development van The Last Guardian is Fumito Ueda, de creator van Ico, Shadow of the Colossus en The Last Guardian, vertrokken bij Sony. Hij is nu een eigen studio begonnen, genaamd genDESIGN en is tot nu toe erg vaag geweest over zijn nieuwe project. Een aantal weken geleden dook echter ineens onderstaande foto op, op de site van de studio onder het kopje ‘next project’.
Dat heeft wel heel veel weg van Shadow of the Colossus, of niet dan? Nu is er ineens nog een andere pic verschenen, die je hieronder kan zien. Ook dit kan haast niets anders dan Shadow of the Colossus zijn!
Zal er dan echt een vervolg komen op Shadow of the Colossus? En die 2018, slaat dat op de reveal op de E3 ofzo? En dan, komt de game ergens in 2026 uit voor de PlayStation 6? Erg vreemd allemaal, maar stiekem wordt de Wacht er nu al enthousiast van.
Metro Exodus details
Op de gruwelijke graphics en stijl na, heeft de Wacht niet zoveel met de Metro games. Gelukkig snapt de Wacht heel goed dat hij in de minderheid is en brengt dus braaf wat nieuwe details over Metro: Exodus. De info komt uit de nieuwe GameInformer en hieronder kan je alles onder elkaar vinden.
- Metro Exodus will contain much more enemies, which will be unique to the season/area the player is in.
- Players will have plenty of weapons at their disposal, with all of the base weapons having up to 5 attachments.
- Weapons can be holstered to let NPC’s know that you mean no harm.
- The largest open area will be 2000 meters x 2000 meters – at least 10 to 18 times the size of the open areas in Last Light.
- Players will be able to fulfill plenty of side quests which will reward them with gear or moral points.
- Stealth has been completely revamped to be more challenging and realistic.
Daarnaast zijn er wat technische details bekend gemaakt door insider Shinobi602 via Twitter. Hij liet weten dat de game in native 4K moet draaien op de Xbox One X, inclusief HDR, en dat de game gebruik maakt van physics-based rendering, full facial capture voor cinematics, atmospheric systems, sim AI biomes, overhauled lighting system en nog veel meer. Een technisch hoogstandje dus. Metro Exodus komt naast de Xbox One, ook uit voor de PlayStation 4 en PC, maar een exacte release date heeft de game nog niet. Ergens in 2018.
TMNT in Injustice 2
Je verwacht het niet, maar niemand minder dan de Teenage Mutant Ninja Turtles komen naar Injustice 2! Michaelangelo, Donatello, Raphael en Leonardo zijn onderdeel van het Fighter Pack 3 DLC pakket voor Injustice 2 en in het filmpje hieronder kan je ze alvast in actie zien. Turtle power!
De meest kansloze shit ooit?
Of stiekem de beste uitvinding ooit?
Cities: Skylines is gratis dit weekend
Newsflash! Een van de beste building sims van de laatste jaren, Cities: Skylines is vanaf nu tot en met zondag helemaal gratis te spelen via Steam. Mocht je benieuwd zijn naar Cities: Skylines, is dit je kans. De game heeft daarnaast een korting van maar liefst 75%, dus je mag hem voor altijd blijven spelen voor 6,99 euro.
Winkeliers niet blij met Xbox Game Pass
Microsoft kwam onlangs met fantastisch nieuws over de Xbox Game Pass service. Voortaan zullen namelijk alle Xbox exclusives via de service speelbaar worden, op de dag van release. Een geweldige deal, zeker omdat je maar een tientje per maand betaald voor Xbox Game Pass. Iedereen blij dus? Nee, bij de winkeliers komt de stoom uit de oren.
En logisch ook, want door deze actie zullen de winkeliers minder Xbox games gaan verkopen. Een hoop gamers zullen eerder een tientje neerleggen om de game in kwestie te kunnen spelen, dan 60 euro voor de fysieke versie. Een hoop winkelketens, vooral in de USA, laten nu dan ook weten niet bepaald blij te zijn met deze actie en een aantal zijn zelfs zo boos dat ze hebben besloten helemaal geen Xbox games meer te verkopen. Microsoft is zich echter van geen kwaad bewust.
Microsoft laat namelijk weten dat winkeliers juist positief hebben gereageerd en dat ze bezig zijn om acties te bedenken om Xbox Game Pass te promoten. Daarnaast zijn er plannen om de distributie naar winkeliers uit te breiden volgens Microsoft.
“The response to the news thus far has been positive. As we noted in our announcement, our plan is to offer ways for select retailers to assort and promote Game Pass. In fact, we've been pleasantly surprised with the breadth of demand from retailers so far, and we're considering if and how we broaden our distribution plans. We welcome feedback on our plans, and will continue to evolve our plans as appropriate."
Bizar, Microsoft beweert dus exact het tegenovergestelde! Als altijd zal de waarheid ergens in het midden liggen. Feit is dat game shops het steeds moeilijker hebben en dat steeds meer gamers hun games downloaden, in plaats van uit de winkel halen. Xbox Game Pass geeft gamers weer een extra zetje om voor digitaal te gaan en de Wacht snapt heel goed dat winkeliers daar van balen.
NES Classic Edition weer in productie
Goed nieuws nu voor de gamers die nog steeds hyped zijn over de NES en SNES Classic Edition, of er misschien nog steeds wel naar op zoek zijn. Nintendo laat namelijk weten dat de productie van zowel de NES als de SNES Classic Edition weer wordt opgestart en dat de mini consoles nog in heel 2018 verkocht gaan worden. Nintendo president Tatsumi Kimishima liet dit weten tijdens een financiele meeting.
“We have announced that we will resume production for NES Classic Edition this year. We plan to continue selling NES Classic Edition and Super NES Classic Edition this year. We view them as an opportunity to garner interest in Nintendo Switch from those who have not interacted with video games in a long time, or ever.”
Geen paniek dus, je hebt nog alle mogelijkheid om een NES of SNES Classic Edition te bemachtigen.
Digital Foundry: Bayonetta 2 Switch
Over Nintendo gesproken! Bayonetta 2 was een van de vetste games voor de Wii U en de Bayonetta games komen nu ook naar de Switch. Bayonetta 2 liep niet echt lekker op de Wii U en dus is de hoop dat de extra kracht van de Switch er in ieder geval voor kan zorgen dat de framerate niet zo inkakt tijdens de meest chaotische battles. De helden van Digital Foundry komen uiteraard al met het verlossende antwoord in het filmpje hieronder.
REACTIES (29)