GTA V komt in de lente
Adventure Time bijna daar
'Adventure Time: Hey Ice King! Why'd you steal our garbage?!!' is de complete titel van de aankomende Adventure Time 3DS game. Tijd voor Avontuur heet de serie hier in Nederland en elke zichzelf respecterende nerd en/of tekenfilmliefhebber checkt dit mag ik hopen. Dan weet je dat de serie owned wegens humor, absurdisme en stijlvolle tekeningen. Zaken die ook aardig lijken door te komen op 3DS. Het is weer typisch zo spel waar je bijna alleen maar blij van kan worden. Check de nieuwste bewegende beelden.
Het spelleke is ondertussen goud en staat gepland om 20 november in de winkels te liggen. Bijna!
Rollen met die apen
Laten we het gewoon lekker schattig houden. Super Monkey Ball: Banana Splitz is de nieuwste game met rollende apen en is sinds deze week verkrijgbaar op de PSVita. Dit keer kan je ook levels bouwen, er zijn de nodige minigames en er is online multiplayer vertier.
Goed nieuws is dat de minigame Monkey Target er opnieuw inzit. Je aap laten zweven en op een locatie met zoveel mogelijk punten laten landen is de uitdaging. Tricky as hell dankzij wind, bommen en zwaartekracht. Weet nog dat ik dit uren en uren heb gespeeld op de originele Xbox. Enfin, een trailer:
Opgefokte koters behandelen met een videogame
Onderzoekers van het Boston Children’s Hospital zijn lekker bezig. Ze hebben een game gemaakt genaamd Rage Control, dit spel helpt kinderen met agressie problemen zichzelf beter te beheersen. De game is onder handen genomen door opgefokte kinderen met variërende leeftijden van 9 tot 17. In Rage Control is het zaak vijandige ruimteschepen neer te knallen. Echter, bij een te hoge hartslag is het niet meer mogelijk te schieten. Erg cool want zo worden de kiddo's gedwongen tijdens kritieke ingame situaties rustig te blijven.

Rage Control lijkt echt te helpen aangezien de onderzoekers twee groepen kinderen hebben getest. De ene groep kreeg een standaard behandeling tegen agressie de andere groep kreeg dezelfde behandeling en speelde daarnaast Rage Control. Yups, de gamende groep presteerde beter.
Mooi om te horen. Knap ook, je zult maar worden aangevallen door aarsirritante alienschepen, dat maakt boos! Om dan vervolgens op het kritieke moment ook nog eens de mogelijkheid tot schieten te verliezen. AARRCHH, dan kan je die controller wel door de neus van zo'n onderzoeker stouwen!!! Gelukkig zijn onderzoekers slim, ik weet niet hoe, maar dit hebben ze dus duidelijk voorzien en voorkomen.
Allah tikt Tekken op de vingers
Tekken Tag Tournament 2 bevat een stage die zich afspeelt in Saoedi-Arabië. De vloer van deze stage bevat tekst die staat voor de naam van Allah. Niet goed aangezien de cultuur in het midden oosten dit ziet als iets zeer dat zeer onbeleefd is. Met je voeten ergens overheen lopen, straalt disrespect uit. Een zooitje vechters dat vrolijk over de naam van Allah staat heen te dansen kan dus echt niet. Uiteraard is er geklaagd.
Mijn eerste reactie is, chill out, wat de neuk maakt het uit? Dat Namco het commentaar heeft opgepikt, is verder wel goed in dit geval. Een woordje op een vloer aanpassen kan vast niet heul veel werk zijn en als iedereen daarna weer blij is; toppie. Daarbij, de reactie van de mensen die het immense probleem aan de kaart stelden, was dan wel weer cool: "Thank you for the reply :) we really appreciate it! Long Live Tekken :D"
Vrede op aarde, door naar het volgende nieuwtje.
GTA komt in de lente
Yes, weer een snipper GTA V informatie. De verwachting was al dat GTA V in maart 2013 gaat uitkomen en dit nieuws wordt er niet onwaarschijnlijker op. Een zogenaamde gelekte Europese poster geeft aan dat de game in de lente van 2013 daar is.

Verder kunnen we alleen nog opmerken dat het Xbox en PlayStation logo vermeld staan, een Wii U logo is nergens te bekennen. Geen verassing aangezien Rockstar via eerdere uitspraken al liet weten voorlopig weinig interesse te hebben in Nintendo's nieuwste console.
Omdat Mario een baas is
Jeopardy mensen weten niks
Check het de volgende tekst: 'The villains in this game were inspired by the swine flu epidemic scare'. Over welke game hebben we het hier? Ja, Angry Birds natuurlijk! Dat weet een beetje gamer meteen, maarja, de gemiddelde mens... Tja, die roept maar wat. Check deze Jeopardy kandidaten aanklungelen.
Eh, ok eerlijk, ik wist het antwoord ook niet...
REACTIES (55)