Assassin’s Creed film met Michael Fassbender 

De Assassin’s Creed film uit Ubisofts dromen heeft weer een grote stap vooruit gedaan, nu Michael Fassbender (X-Men: First Class, Prometheus) waarschijnlijk de hoofdrol gaat vertolken! Verder in de Wacht: Splinter Cell: Blacklist releasedate, kopieer-Chinezen, de Steam Summer Sale-lijst en Super Techno Kitten Adventure!

Splinter Cell: Blacklist komt 29 maart uit?
Splinter Cell: Blacklist komt 29 maart 2013 uit, aldus een productpagina op Amazon.co.uk, een webwinkel die toch dikwijls dicht bij de roos schiet qua koffiedik kijken. Sam Fishers reboot krijgt daarnaast ook nog een limited edition waar ook meteen een infodump voor werd gedaan door de Amazones.

Kopers daarvan krijgen de game in een steelcase, met een uit vijf stukken bestaand exclusief Echelon Operations suit, in-game goudkleurige goggles, een kaart met alle missielocaties en een bonus missie. Niet slecht dus! Check hieronder het feestmaal uitgestald. Ubisoft heeft de releasedate nog niet bevestigd, maar aangezien onderstaand plaatje echt lijkt…

Michael Fassbender gaat in Assassin’s Creed-film spelen!
We blijven bij Ubisoft want er is een nieuwe doorbraak bij de Assassin’s Creed filmbesprekingen. Volgens Variety gaat niemand minder dan Michael Fassbender de film medeproduceren én de hoofdrol vertolken. Een stukkie uit het artikel:

"Michael Fassbender was our first choice" to play the franchise's iconic hooded hero, said Jean-Julien Baronnet, CEO of Paris-based Ubisoft Motion Pictures. "Michael (Fassbender) is an extremely smart, talented, versatile and committed actor."

Ubisoft loopt al een tijdje met films te venten in Hollywood maar wil extreem veel creatieve controle behouden. Vandaar dat de film voornamelijk zelfstandig gefinancierd wordt buiten de grote studio’s om. Fassbender is medeproducer en dat is volgens de Wacht een verdomd goede zet. De acteur zat de laatste jaren in een krankzinnige hoeveelheid goede Hollywood-films, met bekendste voorbeelden Inglourious Basterds, X-Men: First Class en Prometheus. De gast heeft – naast een indrukwekkend hoog werktempo – ook de acteer chops.

De Wacht drinkt in ieder geval op een goede film. Down with Hitler! All the way down.

Chinezen maken een WiiDS XL U
Chinezen maken nog weleens wat na, dus niemand was verrast toen producent Jin Xing van de week een handheld presenteerde die op een kruising tussen een Wii U en een 3DS lijkt. De JXD S5100 (Ze moeten nog werken aan de naam) wordt een concurrent op de handheldmarkt met Android-ondersteuning. Verdere technische details bespaar ik jullie want dit ding kan natuurlijk onmogelijk bestaan in landen waar copyright wél serieus wordt genomen. Chinezen hebben bovendien ook recht op een lolletje, de 3DS is daar nog niet uitgebracht door Nintendo en dat zal nog wel even zo blijven.

Steam Summer Sale lijst uitgelekt?
Een Valve-medewerker bevestigde onlangs al dat er ook dit jaar een Steam Summer Sale komt. Dat is altijd het moment waarop PC-gamers tonnen boodschappen inslaan, de gordijnen vastplakken en hun creditcards slijpen. Een Reddit-gebruiker heeft een lijst naar buiten gelekt die blijkbaar de bundels voor elke dag onthuld. Prijzen zijn nog niet bekend, maar die zullen vast onweerstaanbaar worden.

•    Day 1: Anomaly Warzone Earth, The Baconing, Cave Story+, EDGE, Lone Survivor
•    Day 2: Botanicula, E.Y.E, Oil Rush, Splice, Universe Sandbox
•    Day 3: Bit Trip Beat, Braid, Bunch of Heroes, Insanely Twisted Shadow Planet, Runespell Overture,
•    Day 4: A Valley Without Wind, Atom Zombie Smasher, Blocks that Matter, Sanctum, Superbrothers: Sword & Sworcery EP
•    Day 5: Audio Surf, Gemini Rue, Greed Corp, Tiny Bang Story, Ys: The Oath in Felghana
•    Day 6: Awesome, Defcon, Space Chem, Ticket to Ride, Trauma
•    Day 7: Avadon, Dungeons of Dredmor, Qube, Vessel, Zombie Driver
•    Day 8: Demolition Inc, Hoard, Sol Exodus, Swords and Soldiers HD, Wings of Prey
•    Day 9: Capsized, Jamestown, Revenge of the Titans, VVVVVV, Zeno Clash
•    Day 10: All Zombies Must Die, Beat Hazard, Bit trip Runner, Eufloria, Machinarium
•    Day 11: Hydrophobia, Orion: Dino Beatdown, Star Ruler, Waveform, World of Goo

Het blijft speculeren zolang Valve z’n waffel dichthoudt. De Summer Sale moet binnenkort losbarsten op Steam maar een vaste datum blijft uit. Een dezer dagen zeggen de plaatselijke digitale stamgasten, en de Wacht vertrouwt hen. Voor Valve is juli tenslotte ook de Maand van Bezinning! Subtiele link!

Er zijn ook andere Steam-bundels uitgelekt, die kan je hier bekijken.

Paul McCartney doet soundtrack van nieuwe Bungie-game
Een paar maanden geleden zei Paul McCartney, de enige Beatle die er nog toe doet, dat hij werkt aan een gamesoundtrack. Nu heeft het Britse icoon op z’n Twitter een plaatje gezet waarop hij zit te brainstormen… samen met Martin O’Donnell, huiscomponist van Bungie! Twee muzikale meesterbreinen werken dus aan het geheimzinnige Destiny!

“I’m really excited to be working on writing music with @bungie, the studio that made Halo.”

De nieuwe shooter die Bungie maakt voor Activision, is nog volledig in het duister gehuld. Het duurt waarschijnlijk niet lang voordat daar verandering in komt. Voor de cultuurbarbaren, hieronder een van de vele hits van The Beatles

Hey, het klinkt net alsof ze zingen “Halo, Halooooo”! Hahahaha! Nee? *zucht* Is dit een lezerspubliek of een olieverfschilderij?

Resident Evil 6 commercial
In Japan is de allereerste Resident Evil 6 reclame momenteel op tv aan het roeleren. Ook daar vragen gamers zich af of deeltje 6 nog wel eng genoeg wordt; volgens Andriasang staat de korte commercial volledig in het teken van “Angst”. Oordeel zelf…

Resident Evil 6 ligt 2 oktober in de winkels.

Creatief met Tiny Wings 2
Tiny Wings is een van die piepkleine charmante iPhone-games die gewoon werkt. Met de touchscreen laat je het vogeltje naar beneden duiken en gebruik je de heuvels als lanceerschansen om steeds verder te komen. Tiny Wings 2 komt donderdag uit in de App Store. Check hieronder de zeer creatieve aankondigingstrailer!

Super Techno Kitten Adventure
Uh, wat?

REACTIES (48)